Filtruj według

Cena

Cena

Wymiary

Wymiary

Gramatura

Gramatura

Rodzaj

Rodzaj

Kołdra puchowa antyalergiczna, antyroztoczowa

Kołdra puchowa antyalergiczna AllerGuard® to produkt stworzony z myślą o osobach uczulonych na roztocza kurzu domowego, dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, a także dla dzieci, niemowląt, oraz tych, którzy po prostu cenią higienę i zdrowy styl życia.

Kołdra antyalergiczna z puchu, czy to możliwe? Tak! Najwyższej jakości nowy, polski biały puch gęsi 100%, poddawany jest obróbce parotermicznej, w celu wyeliminowania zanieczyszczeń. Na końcu procesu otrzymujemy sterylnie czysty surowiec. W połączeniu z tkaniną AllerGuard, która zapewnia tekstylną barierę dla roztoczy i cząsteczek o wielkości od 0,1 mikrona, (średnica roztoczy to 1-3 mikrona) oraz dzięki zastosowaniu technologi termozgrzewania Soft-SealTM, każda tworzona przez nas kołdra puchowa dla alergików jest bezpieczna i antyroztoczowa.

Oprócz swoich właściwości antyalergicznych, nasze produkty zapewniają spokojny i zdrowy sen oraz najwyższy komfort użytkowania.. Tkanina przepuszcza wilgoć oraz powietrze. Puch zapewnia najlepszą termoizolację oraz termoregulację z pośród wszystkich dostępnych surowców na świecie. Doskonała precyzja oraz jakość wykonania, pozwala użytkować nasze kołdry antyalergiczne przez wiele lat – 7 lat gwarancji.

Tkanina AllerGuard® zachowuje swoje właściwości nawet po 50 praniach. Możliwość prania w 60 stopniach C, oraz dezynfekcji termicznej w 90 stopniach C.

Nasze kołdry antyalergiczne zapewniają zdrowy i bezpieczny sen!

Kołdry

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji