Newsletter – Styczeń 2017

Newsletter – Styczeń 2017

Drogi Kliencie.

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że od lutego 2017 wprowadzamy nową generację produktów AllerGuard.

Nowa kolekcja będzie nosić nazwę "AllerGuard +".

Od początku lutego, nie będzie możliwości zamówienia produktów w poprzedniej wersji. Przyczyn tego stanu jest wiele, najważniejszy jest fakt, że klienci oczekują tkaniny antyalergicznej, bez Nylonu.

Wyeliminowanie Nylonu pozwoli uniknąć statycznego elektryzowania się powierzchni tkaniny, która ciągle jest gładka, lecz nie jest tak śliska jak dotychczas. Pozwoli to ograniczyć przemieszczanie się kołdry w poszewce.

Tkanina AllerGuard do tej pory była wykonywana z: Poliestru 75% i Nylonu 25%.

Tkanina AllerGuard+ jest wykonana w 100% z poliestru i jest koloru białego.

Udało się opracować technologię produkcji tkaniny barierowej dla roztoczy oraz dla zanieczyszczeń, która wykonana jest w 100 % z Poliestru. Dzięki czemu wyeliminowano elektryzowanie statyczne tkaniny, oraz zmniejszono jej śliskość/gładkość, co zapewni większy komfort użytkowania produktów AllerGuard+.

Bariery dla mikro-cząsteczek:

Badania kontrolne zostały wykonane w laboratoriach w Teijin Frontier w Japonii.

Wyniki dla Allerguard+ zapewniają, że:

Ze względu na wyższą gęstość, tkanina jest co najmniej tak samo skuteczna w zatrzymywaniu roztoczy kurzu domowego i innych alergenów, jak stare tkaniny.

Badanie było wykonane dla cząsteczek o średnicy do 0,1 μm(micron) i dowiodło, że przedostanie się cząsteczek przez tkaninę jest bardzo trudne.

All comments